Tvorivé hobby pre každého, kto má šikovné ruky a chce niečo pekné vytvoriť | Drevená Dolina
+421/918 633 960

Tvorivé hobby pre každého, kto má šikovné ruky a chce niečo pekné vytvoriť

Vitajte v našom e-shope.

ponúkame kvalitné drevené polotovary určené na decoupage a iné tvorivé techniky. Všetky výrobky, ktoré máme v ponuke sami dekorujeme a používame. Drevená dolina vonia drevom. Tvoríme so srdcom a radosťou. Radi našu vášeň pre tvorbu posunieme ďalej ….

Osobne nás uvidíte v Námestove, v uličke medzi pivárňou Čajka a barom Cuba libre je náš drevený svet. Drevená dolina tu vonia nielen drevom, ale aj kvalitnou výbornou kávou, horúcou čokoládou a drevo sa mieša s chuťou praliniek. Náš reálny kamenný obchod je totiž aj čokoládovňa s pravou belgickou čokoládou, pralinkami, kávou a čajom. Odtiaľ posielame naše výrobky do sveta.

Inšpirácia k nám chodieva sama, vždy ju vítame a radi sa s ňou podelíme aj s Vami. Naše dobré nápady a námety budeme postupne pridávať aj na stránku. Zatiaľ sa dajú zdieľať na facebooku – www.facebook.com/drevenadolina.

Prajeme si, nech je nákup u nás spojený s radosťou.

Miška a Ľudka

P.S. Nakoniec referencia spokojnej zákazníčky
Obchodík Drevená dolina je miestom, kde sa spája veľa príjemných vecí: úžasná vôňa kávy, čokolády, dreva a  prostredie plné krásnych milých vecičiek voňajúcich domovom:) Miška s Ľudmilou prekvapia vždy novou technikou, novým nápadom, preto sa z obchodu nedá nikdy odísť naprázdno:) Miške chcem poďakovať aj za jej ochotu podeliť sa so svojimi podnikateľskými skúsenosťami a tvorivými nápadmi s mládežou – študentmi Obchodnej akadémie na Slanickej osade, s ktorými spolupracuje ako odborná konzultantka študentskej firmy.

Mária K. – Oravská Polhora